KONTAKT
MURGRABIA
ul. Tama Pomorzańska 13 P,
70-030 Szczecin
tel: +48-914334922
e-mail: biuro@murgrabia.eu
Strona główna / Docinanie płyt

Docinanie płyt

Nie zawsze na rynku można dostać gotowe już produkty o określonej szerokości i długości. Jednak nie trzeba zmieniać własnych planów i ustaleń, aby otrzymać to, czego faktycznie się oczekuje. Doskonałym rozwiązaniem będzie docinanie plexi na wymiar. Dzięki temu w prosty sposób będą mogli Państwo uzyskać zakładany materiał, co pozwoli na realizację projektów nawet tych najbardziej skomplikowanych. Nasza firma wychodzi naprzeciw oczekiwaniom wszystkich klientów, oferując szeroki zakres tej usługi. Jakie są koszty cięcia pleksi? W jaki sposób można uzyskać wymarzony kształt?

Rodzaje cięcia płyt

Posiadamy zaawansowany park maszynowy, który pozwala na wybranie kilku różnych rozwiązań. Z powodzeniem możemy je dostosować do Państwa indywidualnych wymagań, aby otrzymać nienaganny materiał. Na co dzień wykorzystujemy:

  • Piłę pionową – to urządzenie najlepiej sprawdza się w przypadku formatowania tych największych płyt. W prosty sposób możliwe będzie otrzymanie zakładanego elementu.
  • Piłę stołową – w przypadku bardziej skomplikowanych kształtów sprawdzi się ona lepiej od piły pionowej. Jest bardziej precyzyjna, co pozwala na lepsze docinanie plexi i innych materiałów.
  • CNC – to najlepsze rozwiązanie, jeśli zachowanie najwyższej precyzji jest kluczowym czynnikiem i dużo od tego zależy w kolejnych etapach tworzenia danej konstrukcji.
  • Laser – możliwe jest również stosowanie lasera, jeśli krawędź pleksi powinna być przezroczysta.

Co więcej, wykorzystujemy również polerkę diamentową, która pozwala na pozbycie się z krawędzi materiału naprężeń. Dzięki temu możliwe jest klejenie bez wcześniejszego przygotowania.

Nie zajmujemy się cięciem materiału PET oraz przezroczystych płyt PCV do 1 mm.

Cennik docinania płyt

W przypadku, jeśli zamówienie obejmuje proste cięcia cienkich płyt, cena wynosi 3,08 zł/mb brutto. Oczywiście większe zlecenia wymagające większego nakładu pracy rozliczane są według ceny umownej, a więc wyliczanej dla każdego indywidualnego zamówienia.

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług!