KONTAKT
MURGRABIA
ul. Tama Pomorzańska 13 P,
70-030 Szczecin
tel: +48-914334922
e-mail: biuro@murgrabia.eu
Strona główna / Usługi / Klejenie krawędziowe

Klejenie krawędziowe

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że każda branża wciąż się rozwija, a to oznacza, że potrzebuje coraz to nowych rozwiązań, które pozwolą usprawnić działania m.in. produkcyjne. Dlatego też wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i oferujemy klejenie poliwęglanu, plexi czy też plastiku. Dzięki temu niezależnie od rodzaju prowadzonej działalności możliwe jest stworzenie wyjątkowego projektu, który będzie dostosowany do indywidualnych potrzeb i wymagań specyfiki danej firmy.

Klejenie krawędziowe plexi, plastiku i poliwęglanu – jak to robimy?

Wykorzystując własne tworzywa, jesteśmy w stanie stworzyć praktycznie każdy kształt bryły przestrzennej. Dzięki temu z powodzeniem możemy wyprodukować różnego rodzaju meble w postaci m.in. gabloty, skrzyni czy też zabezpieczenia dla jakiegoś urządzenia. Przed wykonaniem zadania ustalamy, na czym klientowi zawsze najbardziej zależy. Jeśli ma to być czas, to wybieramy kleje, które schną znacznie szybciej niż inne. Nie znaczy to jednak, że są one znacznie gorsze. W przypadku, kiedy to jednak ważniejsze jest siła wiązania, decydujemy się na wybór produktów mocno działających z dłuższym czasem zastygania.

To, o czym warto wiedzieć, to fakt, że wszystkie substancje wykorzystywane do klejenia poliwęglanu, plexi czy też plastiku cechują się wysoką jakością i odpornością na wiele czynników zewnętrznych. Z powodzeniem powstałe konstrukcje mogą zostać wystawione na deszcz, mróz lub słońce. To samo tyczy się wielu procesów chemicznych oraz siły mechanicznej.

Profesjonalizm i wieloletnie doświadczenie w klejeniu plastiku, plexi i poliwęglanu

Posiadamy już wieloletnie doświadczenie w klejeniu krawędziowym różnych materiałów w naszym szczecińskim zakładzie. Dzięki temu tworzyliśmy już wiele ciekawych skomplikowanych konstrukcji, co pozwala nam być ekspertami w naszej branży. Z chęcią więc odpowiemy na wszelkiego rodzaju pytania związane z precyzyjnym spojeniem wszystkich płyt pleksi, plastiku czy poliwęglanu ze sobą. W celu podania szczegółowych informacji zachęcamy do kontaktu i przesłania gotowego już projektu graficznego.