KONTAKT
MURGRABIA
ul. Tama Pomorzańska 13 P,
70-030 Szczecin
tel: +48-914334922
e-mail: biuro@murgrabia.eu
Strona główna / Usługi / Frezowanie

Podstawowym procesem, wykorzystywanym do obróbki skrawaniem przedmiotów z tworzywa sztucznego, drewna czy metalu, jest frezowanie. Poprzez zastosowanie nowoczesnych maszyn CNC (sterowanych numerycznie), specjaliści pracujący w naszej firmie są w stanie w sposób stosunkowo szybki, a przede wszystkim w bardzo precyzyjny wykonać pożądany przedmiot.

Inne zalety frezowania CNC

Nie są to jedyne atuty, które niesie za sobą frezowanie za pomocą maszyn numerycznych. Atutem tego sposobu obróbki skrawaniem jest także aspekt ekonomiczny – poprzez krótszy czas wykonywania przedmiotu zmniejsza się również kwota, którą musimy przeznaczyć na jego wytworzenie. Z kolei za wysoką precyzją idzie także odpowiednia jakość, która pozwala uniknąć dalszych korekt materiału. W ten sposób również można zaoszczędzić pieniądze, co przekłada się na cenę produktu.

Uzyskane produkty

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych maszyn, jesteśmy w stanie obrabiać przedmioty z wielu rodzajów tworzywa sztucznego. Wśród nich wyróżniamy chociażby frezowanie materiałów:

  • PCV,
  • poliwęglanowych,
  • polipropylenowych,
  • poliestrowych,
  • wiórowych,
  • drewnianych.
Dzięki szerokiemu spektrum wykorzystywanych materiałów przedsiębiorstwo Murgrabia ze Szczecina może wytworzyć bardzo wiele produktów z tworzywa sztucznego oraz drewna, które sprawdzają się w licznych branżach przemysłowych, chociażby w spożywczej, reklamowej oraz motoryzacyjnym. Są one wykorzystywane również w wielu innych dziedzinach, chociażby w gospodarstwie domowym.

Projektowanie

Wykonujemy zlecenia według gotowych koncepcji klientów, ale dysponujemy również wiedzą, doświadczeniem i narzędziami do samodzielnego projektowania produktów według wytycznych od naszych klientów. Do tych działań wykorzystujemy takie programy graficzne jak CorelDraw czy AutoCad, które skutecznie obsługiwane są przez nasze maszyny numeryczne. Dzięki temu możemy wykonywać projekty zarówno dwuwymiarowe, jak i trójwymiarowe. Do naszej dyspozycji są frezarki o dwóch wymiarach użytkowanej powierzchni roboczej.